fsdgfdg

اخبار سامرا

اخبار سامرا (11)

 

طومار مربوط به چهار قرن گذشته، اثر کارستن نیبور، جهانگرد آلمانی است. در این طومار وی تصاویر مربوط به زیارتگاه های شیعی را به تصویر کشانده است. شروع آن از مکه مکرمه و پایان آن مشهد مقدس می باشد.

ادامه مطلب...

نیروهای حشد شعبی و نیروهای امنیتی عصر دوشنبه حمله داعش به شهر سامرا در ۴۰ کیلومتری جنوب تکریت در استان صلاح‌الدین را خنثی کرده و توانستند سه عامل انتحاری که به مرکز پلیس المتوکل حمله کرده‌ بودند را از پای درآورند.

ادامه مطلب...

۱

شهیدخبر(شهیدنیوز): عصر روز گذشته گروهی از تروریست های داعشی که چندین عامل انتحاری بین آنها وجود داشت در تلاش بودند تا به شهر سامرا حمله نمایند که ساعتی بعد از این حمله صفحات منتسب به حشد الشعبی (بسیج مردمی عراق) با منتشر کردن تصاویری اعلام کردند تمام عاملان انتحاری داعش توسط نیروهای

 مقاومت به هلاکت رسیده اند و گروهی از حمله کننده نیز سرانجامی بهتر از دستگیر شدن نداشته اند

ادامه مطلب...

۱

شهیدخبر(شهیدنیوز): چند تن از اعضای گروه تروریستی داعش روز گذشته تلاش کردند تا با حمله به یکی از مناطق سامرا یکی از مقرهای پلیس فدرال را تحت تصرف درآورند که با دفاع ارتش عراق و مجاهدان حشد الشعبی (بسیج مردمی عراق) تمام سه تروریست انتحاری این گروه تروریستی پیش از انجام عملیات انتحاری به هلاکت رسیده اند اما رسانه های وابسته به این گروه وهابی با افسانه سازی از حمله روز گذشته مدعی شدند که تمام سه عامل انتحاری این گروه تروریستی موفق شدند عملیات انتحاری خوش را انجام داده و تعداد زیادی از نیروهای پلیس و بسیج مردمی عراق را به شهادت رساندند.

ادامه مطلب...

فرماندهی عملیات سامرا از دفع حملات انتحاری داعش به مراکز امنیتی این شهر خبر داد و اعلام کرد که امنیت کاملا به شهر بازگشته است.

ادامه مطلب...
بازگشت آرامش به سامرا پس از حمله داعش
                                                                         فرماندهی عملیات سامرا از دفع حملات انتحاری داعش به مراکز       امنیتی این شهر خبر داد و اعلام کرد که امنیت
 کاملا به شهر بازگشته است.
ادامه مطلب...
منابع خبری روز سه شنبه گزارش دادند که نیروهای بسیج مردمی عراق ( الحشد الشعبی) عامل اصلی حمله تروریستی بامداد امروز سامرا را دستگیر کردند.
ادامه مطلب...
عامل اصلی حمله تروریستی سامرا دستگیر شد
                           منابع خبری روز سه شنبه گزارش دادند که نیروهای بسیج مردمی عراق ( الحشد الشعبی) عامل اصلی حمله تروریستی
بامداد امروز سامراء را دستگیر کردند.

 

ادامه مطلب...

قلم زنی درب های حرمین امامیین عسکرین در بندرعباس

گزارش خبرگزاری صداوسیما ، مرکز خلیج فارس، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات هرمزگان گفت: این درب ها مرداد امسال ازقم وارد بندرعباس شد و اکنون استادانی از شیراز و اصفهان در حال قلم زنی این هشت درب هستند.

ادامه مطلب...